Зустріч з ліквідатором аварії на ЧАЕС

Напередодні 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС вся Україна згадує ті трагічні події. 25 квітня 2016 року відбулась зустріч студентів історичного факультету з ліквідатором аварії на ЧАЕС Паліводою Миколою Максимовичем. За сміливі та рішучі дії під час ліквідації Чорнобильської аварії Микола Максимович нагороджений орденом «За службу державі». Микола Максимович пригадав як відбувалися події тридцятирічної давнини та згадав мужність і жертовність усіх хто долучився до біди: шахтарів, медиків, військових, льотчиків, будівельників та інших героїв, на долю яких випало своїм життям врятувати людство від атомної смерті.

Микола Максимович був відкритий до діалогу з молоддю та відповідав на запитання з студентської аудиторії.

На завершення зустрічі в.о. декана історичного факультету, кандидат філософських наук, професор Анатолій Карасевич подякував Миколі Паліводі за його мужність і відвагу під час тих подій та за знайдений час для зустрічі з студентством історичного факультету.