ПРОЕКТ «ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ» НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Завдяки участі нашого університету в міжнародних проектах «EMINENCE» та «EMINENCE ІІ», 7 вересня 2016 року для студентів історичного факультету прочитав відкриту лекцію докторант факультету політології університету імені Адама Міцкевича (Познань, Республіка Польща)Єроєн Ван Ден Бош «Еволюція диктатур в глобальній політиці: Африканський досвід».
unnamed 7

Представляючи поважного гостя, завідувач кафедри загальної історії професор Ігор Кривошея наголосив студентам історичного факультету на можливостях, які відкриваються перед учасниками  проекту «EMINENCE ІІ».
unnamed 8
Єроєн Ван Ден Бош у своїй лекції, прочитаній англійською мовою, (перекладачем стала завідувач кафедри іноземних мов, професор Оксана Заболотна) розкрив універсальні теорії формування диктатур, котрі закономірні не лише для Африканського континенту, а й для решти світу.
unnamed 6Дана лекція була прочитана в рамках проекту «Відкрита лекція». В рамках цього проекту до читання лекцій на історичному факультеті запрошуються кращі викладачі України та Європейських країн, науковці провідних установ НАН України, громадські діячі.