Диспут із студентами історичного факультету, присвячений 72 річниці вигнання нацистів з України

28 жовтня Україна вшановувала 72 річницю вигнання нацистських окупантів із України. На базі навчально-методичної лабораторії «Відродження нації» відбувся диспут із студентами першого курсу історичного факультету, метою якого було уславлення воїнів-переможців, ушанування пам'яті мільйонів полеглих за визволення української землі, людей, які загинули на окупованій території, у концтаборах на каторзі.

nBbHAJpBj3k
 Лаборант лабораторії «Відродження нації» Макаренко Ольга закцентувала увагу студентів на термінологічні зауваги, історичні міфи та ключові повідомлення коммеморативних заходів пов’язані з вигнанням нацистських окупантів із України,а також проінформувала студентів про історичну літературу, присвячену подіям Другої світової війни, яка знаходиться у читальному залі історичного факультету. Також було звернуто увагу на перелік вітчизняних художніх і документальних фільмів, що відображають український вимір Другої світової війни.

OrF9S9O5zSI

Студенти першокурсники активно брали участь в дискусії висловлюючи та аргументуючи свою думку, оперуючи історичними фактами та наводячи приклади звласних родин, які постраждали від окупантів.

VRn7Q0bxzuY