Засідання круглого столу «Туркменістан : історія та сьогодення»

9 листопада 2016 р. у рамках тижня Туркменістану на історичному факультеті відбулося засідання круглого столу «Туркменістан : історія та сьогодення», який підготували викладачі кафедри загальної історії (модератор – д. і. н., проф. З.В. Священко) за участю студентів IV курсу та туркменських студентів, які навчаються на історичному факультеті.

TepdvNOsm0g

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся декан історичного факультету, проф. Карасевич А.О., який проаналізував українсько-туркменські відносини, охарактеризував здобутки дружньої нам республіки на сучасному етапі. З цікавими і змістовними доповідями виступили студенти:   Гончаренко Богдан,    Гливенко Сергій,  Мовлямбердієв Вепа
Присутні переглянули відеофільм, який познайомив їх із сучасним Туркменистаном.

ooWTR1PwCD8
 На завершення модератор заходу проф. Священко З.В. ще раз привітала присутніх туркменських студентів із 25 річницею незалежності Туркменистану, наголосила на важливості вивчення історії постсоціалістичних держав.

FmtF27Bvm50