10 листопада 2016 року на базі історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Християнські цінності в системі освіти: теорія, традиції, практика». Другий рік поспіль місцем проведення конференції є Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань».

IMG 0522

Організаторами наукового зібрання виступили кафедра історії культури та методики навчання гуманітарних дисциплін спільно з кафедрою загальної історії історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини. Співорганізаторами традиційно стали ДІАЗ «Стара Умань», кафедра історії України факультету історичної освіти НПУ імені М. Драгоманова та Чернівецький православний богословський інститут. На пленарному засіданні з вітальним словом до учасників конференції звернулись декан історичного факультету професор Анатолій Карасевич та директор Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» Олександр Мельничук.

IMG 0551
 Метою проведення заходу є поглиблення і поширення знань з проблем функціонування християнських цінностей в світовій культурі та в сучасній освітній галузі.

IMG 0561
IMG 0542