Краща кімната гуртожитку

Серед студентів історичного факультету, які проживають в гуртожитку був проведений конкурс «Краща кімната гуртожитку». Кімнати оцінювалися за наступними критеріями: санітарний стан кімнат; художньо-естетичне оформлення; обладнання та устрій кімнати; умови для забезпечення навчання; стан збереження майна в кімнаті; активність мешканців у проведенні різноманітних заходів у гуртожитку; дотримання правил внутрішнього розпорядку.
LmDyVTR14SY
  Перевірку очолив декан факультету – Карасевич Анатолій Олександрович, заступник декана з виховної роботи – Шауренко Анна Володимирівна, представник від студентства – Макаренко Ольга.
  Перемогу у конкурсі «Найкраща кімната у гуртожитку» отримали мешканці гуртожитку №1, кімната – 431:Ротару Дарія, Сатанівська Ольга, Тоноян Тетевік.
 За високу культуру побуту та найкраще облаштування кімнати переможців було відзначено призами від адміністрації факультету.