Презентація збірки "НЕРВ" Карасевича А. О.

Збройні сили України — військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. На історичному факультеті до дня Збройних Сил України було приурочено презентацію поетичної збірки «Нерв», автор - професор Карасевича А.О., декан факультету.

fbeHqUFgK o
  В підготовці і проведені презентації були задіяні студенти і викладачі історичного та мистецько - педагогічного факультетів, Центр культури і дозвілля «Гаудеамус» (ведуча – завідувач центру Гекалюк Людмила Юріївна), тріо «Гонта» (Семенчук Василь, Волошин Петро, Купчик Валентин – автори музики і виконавці пісень «Слава Україні», «Повертайтеся хлопчики», «Мамин двір»), дует «Мелодія» (Шинкарук Настя, Батенко Володимир – автор музики і виконавці пісень «Журавлі», «Калина»), аспірант історичного факультету Ткаченко Ярослав (автор музики і виконавець пісні «Пожалійте любов»). Досить активно у підготовці дня патріотичного виховання у зв’язку з Днем Збройних Сил України проявила себе студентська Рада факультету (голова Стангріт Максим), заступник декана з виховної роботи Шауренко Анна, завідувач кафедри суспільних дисциплін Шачковька Любов, викладачі кафедри Фуркало Вікторія і Олейнічук Олексій.

OqdkSyCkOo4

На свято були запрошені мами воїнів-уманчан, які загинули на Сході – Андрій Миронюк, Ігор Шлямар, Іван Качур, Владислав Алєксійчук, Олексій Курмашев. Їм вручали квіти воїни, учасники боїв під Дебальцево, Авдіївкою, Маріуполем, Широкіно, студенти історичного факультету – Іван Мороз, Костянтин Баранік, Євгеній Крамаренко, Микола Шпірко.

xTtTRS9f4SE

В урочистій залі були присутні працівники Уманської міської Ради, Михайлова Ніна Степанівна – очільник літературного об’єднання «Літо» м. Умань, представник газети «Вечірні Черкаси», ТРК «Умань», викладачі факультету української філології, працівники бібліотеки, жителі міста Умані і працівники АХЧ, студенти інших факультетів університету та волонтери організації «Разом».
До присутніх з теплими словами звернулася керівник Уманської міськрайонної волонтерської організації «Разом» Мельник С.М. За свідому громадянську позицію, небайдужість до майбутнього країни та значний внесок у патріотичне виховання молоді факультету була вручена подяка.
Меценат святкового дійства Зозуля Сергій привітав всіх присутніх з святом, подякував мамам за синів-героїв, що загинули на Сході, побажав Україні перемоги і миру. Для музею історії університету була вручена гільза-труба РПГ від бійців 92 бригади, яка воює на сході України.
Всі присутні мали нагоду отримати збірку поезій «Нерв» з автографом автора.

lbNSorCYCfg

1uLdkbPJEaY