Круглий стіл на тему: «Теоретико-правові аспекти Майдану: здобутки і нереалізовані очікування».

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 р. № 627-р з 5 по 9 грудня 2016 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права.
 У зв’язку з цим 5 грудня 2016 року викладачі кафедри суспільних дисциплін  провели засідання круглого столу на тему: "Теоретико-правові аспекти Майдану: здобутки і нереалізовані очікування"

zoI0Z8YzGHM
  Модератором заходу виступив заступник директора юридичної клініки, юрисконсульт, викладач кафедри суспільних дисциплін, уповноважена особа по боротьбі та протидії корупції – Підлісний В. М.
   Проаналізовано причини (економічні, політичні, соціальні) виступу на Майдані 2014 р. Обговорено питання про те, чи можна розглядати події в листопаді 2014 р. як революційні. Окреслено основні ознаки революції згідно політологічного підходу. Акцентовано увагу, що події 2014 р. посприяли поштовхом до переосмислення ефективності діяльності соціальних інститутів, а особливо освіти.

zDxivI6D1M0