Все починається з кохання

День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято – неофіційне і не є вихідним, проте активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого.
    На історичному факультеті святкування Дня закоханих уже стало доброю та веселою традицією. Програма свята включала в себе проведення акції «Хочу на побачення з...» та привітання студентів у гуртожитку! Кожен мав можливість зізнатись у своїх почуттях анонімно та поринути в атмосферу любові і гарного настрою.

3 3
     Щодня тисячі, мільйони закоханих рятують один одного, виривають близьких з прірви буденності та байдужості. Почуття оживляють закам'янілі серця людей, наповнюють душі легкістю і добротою. Навіть холодні й цинічні не можуть встояти перед чарами любові.

3 1
Тож, відчувши у серці цей магічний вогонь, бережіть його понад усе у світі.

3 4