Екскурсія в ДІАЗ «Стара Умань»

Наприкінці лютого історики відвідали виставку антикваріату в ДІАЗ «Стара Умань» і поділилися враженнями: «Ми змогли доторкнутися до історії не просто через рядки старовинних навчальних посібників, а й речі, яким уже сотні років і які колись належали заможним людям. На виставці експонувалися різноманітні підсвічники, моделі військової техніки, старовинні монети, медалі, а також багато книг про Умань».

DIAZ

Свою подорож студенти продовжили до картинної галереї. На виставці «Люди свободи» вони познайомилися із відомими діячами історії та культури – справжніми будівничими української державності. Ті 26 українців писали історію України словом, пензлем і кров'ю... Їх портрети, біографії, вклад у становлення України розписані на полотнах. Цю експозицію завершує наймолодший герой Небесної Сотні Назар Войтович, який загинув у свої 18 років. Саме він уособлює зв'язок між тим шляхом, який довелося пройти Україні до незалежності, змінами, що відбувалися під час Революції гідності, і тим майбутнім, яке ще чекає на Україну.

stara uman

На завершення студенти відвідали гончарню діда Панаса, який показав свою майстерність і зробив чудовий глечик. Студенти були у захваті від побаченого, тому задоволені поверталися додому...
uman