Міні EdCаmp Poltave «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю»

«EdCamp» – це новий освітній рух, що дозволяє об'єднати творчих учителів, готових бути «агентами змін» освітньої системи зсередини, на локальному рівні. Це новий формат, апробований в різних країнах світу, який дає звичайному вчителю інструментарій і впевненість, що зміни можливі.
       EdCamp уперше був проведений у 2010 році натхненними едукаторами із США. На сьогодні понад 1500 заходів у 28-и країнах світу об'єднали учителів та вчительок і різноманітних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.
       Формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної спільноти.
    За рік існування: відбулися перша та друга національні освітні події у Харкові, одинадцять регіональних (не)конференцій у 2015/16 та 24 міні-EdCamp у 2016/17, які прокотилися хвилею від Львова до Костянтинівки, та ще багато цікавого.

25 березня 2017 р. в Полтаві відбувся міні EdCаmp Poltave «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю» в школі-інтернат № 1 с. Ковалівка. Туди з'їхалися освітяни, які прагнуть реальних змін в освіті. Надійшло запрошення на регіональну (не) конференцію доцентові кафедри історії культури та методики навчання гуманітарних дисциплін Возній З. О. Формат (не) конференції вразив великою кількістю педагогічних ідей, ініціатив, творчих підходів, методик, технологій, носіями яких є звичайні вчителі. Відкриттям став волонтер Артем Лоїк, який заснував в Україні першу школу репу та пропагує відповідну методику впроваджувати на уроках гуманітарних дисциплін (література, історія). Його досвід вартий вивчення та поширення.

Детально про виступи у 20 локаціях (не) конференції можна познайомитися на сайті https://www.facebook.com/edcamp.poltava, а загальну інформацію про рух EdCаmp можна переглянути на сайті http://www.edcamp.org.ua.