Студент історичного факультету – співавтор однієї з найпопулярніших книг в Україні

Студент І курсу Безверхній Дмитро став співавтором збірки оповідань «Теплі історії про дива, коханих і рідних». За менш ніж місяць з моменту презентації на Форумі видавців у Львові книга здобула чималу популярність у читачів. За кількістю продажів ця збірка ввійшла до ТОП-5 найпопулярніших книг книгарні «Є».

НАШЕ ІНТЕРВ'Ю

- Діма, це твій перший опублікований твір?
- Пишу відколи себе пам'ятаю, звичайно ж спочатку це були досить примітивні речі, схожі на те що я чув і бачив. Більш активна літературна діяльність почалась, мабуть, у років чотирнадцять. Перша публікація була в місцевій газеті «Уманська зоря», в районному конкурсі «Обдарованість». Згодом була участь у МАН в секції «Літературна творчість», де представляв збірку власних оповідань «Алеями людських почуттів», а науковим керівником виступила Тодчук Ольга Василівна, член спілки журналістів України й просто дуже хороша людина. Потім були публікації в літературно-мистецькому журналі «Дніпро», одному з найстаріших в Україні... статті в газетах. І от, нарешті, «Теплі історії про дива, коханих і рідних».
- А як виникла ідея подати своє оповідання до цієї збірки?
- Дізнався я про цю книгу зовсім випадково, від Надійки Гербіш, авторки попередніх двох книг із цієї серії «Теплі історії до кави» й «Теплі історії до шоколаду», що вже встигли стати бестселерами в Україні й полюбилися читачам. Отож, на сторінці в соц-мережах, пані Гербіш розмістила повідомлення, про те, що мовляв видавництвом приймаються до розгляду невеличкі твори, де б головною темою були «ДИВА»... Чесно кажучи дуже хотілося надіслати, але не було що. Жоден з наявних тоді в мене творів не підходив під критерій саме «дива». Декілька днів я виносив у собі ідею, й тримав у голові одну єдину фразу «...дива поруч!». І вже зовсім скоро на білий світ з'явилася «Чашечка дива». Я ризикнув і надіслав, а через три дні отримав позитивну відповідь. Й уже за кілька місяців сидів у тьмяно освітленому приміщенні затишної львівської кнайпи й насолоджувався п'янкими випарами кавового напою, роздаючи автографи на презентації нової книжки. Це був Львів і 20-й Форум видавців. Враження казково незабутні...
- Колектив викладачів та студентів історичного факультету вітає тебе з цим успіхом та бажає подальших звершень!