Ми – в місті Лєшно

Делегація нашого університету в складі проректора з наукової роботи доц. Ярошинської О. О., директора Інституту розвитку дитини, декана мистецько-педагогічного доц. Дудник О. В., керівника українсько-польської лабораторії ім. Яна Амоса Коменського доц. Осадченко І. І. та заступника декана історичного факультету з навчальної роботи доц. Скус О. В. стала гостем на інавгурації 2013/2014 навчального року у Вищій школі професійної освіти міста Лєшно.
Викладачі брали участь в урочистостях, ознайомилися з історією та структурою навчального закладу, відвідали пам'ятні місця та музеї міста.
В ході візиту відбулася зустріч з випускницею історичного факультету, докторантом Познанського університету Тетяною Солощенко.

{phocagallery view=category|categoryid=8| limitstart=1|limitcount=35|detail=3|displayname=0| displaydetail=3|displaydownload=0|imageshadow=shadow1|displaybuttons=0}