ІСТОРИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

23 серпня 2017 року на Центральній площі Умані відбулось урочисте підняття прапора України на центральний флагшток міста. Церемонія, в якій взяли участь студенти історичного факультету на чолі з деканом Карасевичем А. О. відбулася з метою виховання у студентської молоді шанобливого ставлення до державних символів України, формування у неї національної свідомості та патріотизму.

Також на Європейській площі розгорнули найбільший в місті прапор України. Державний Прапор України символізує суверенітет країни та є дзеркалом української державності, головним державним символом незалежності українського народу, який несе в собі історичний дух.

Нагадаємо, що прапор України складається з двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини до довжини 2:3. Синьо-жовтий прапор був офіційно затверджений Державним Прапором України постановою Верховної Ради від 28 січня 1992 р. 24 серпня 1991 р. відбулося проголошення Акту про незалежність України, і над будинком Верховної Ради вперше піднявся синьо-жовтий прапор.