Вибори на посаду нового голови студентської ради

20 вересня на історичному факультеті методом таємного голосування відбулися вибори на посаду нового очільника студентської ради.
З вітальним словом до учасників зборів звернулися  професор, декан факультету Анатолій Карасевич та заступник декана з виховної роботи Анна Шауренко.
   Своїми досягненнями за 2016-2017 н.р. від імені студентської ради прозвітував вже колишній студдекан Стангріт Максим, тим самим продемонструвавши цілком виправдане лідерство нашого факультету.
    Підрахунок голосів проводився в  присутності незалежних спостерігачів та лічильної комісії очолюваної Рябоконь Дар’єю. З  відривом у 10 голосів перемогла студентка ІІІ курсу 34 групи Мирослава Пересунько. Офіційне оприлюднення результатів голосування відбулося в 407 аудиторії нового корпусу.
    З цієї нагоди зичимо новому студдекану історичного факультету успіху, наснаги, креативності, щирості, сумлінної та плідної роботи в новому навчальному році на користь факультету та студентів!