ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Наші першокурсники разом із кураторами груп Максимчук О. В., Джагуновою О. І., Янчуком М. М. та Гордієнко Г. М. побували в музеї історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Їм було проведено історичний екскурс у минуле університету. В експозиції музею представлені матеріали, ілюстровані великою кількістю фото, підкріплені речовими пам’ятками та документами. Зокрема, висвітлено ключові етапи становлення нашого університету – від «Гуманського Інституту Соціяльного Виховання» до «Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини». Завідувач музею Олена Джагунова ознайомила студентів з історією не лише нашого ВУЗу, а й з історією створення історичного факультету зокрема.

Історикам сподобалася екскурсія музеєм університету, про що свідчать їхні записи в книзі відгуків. Першокурсники пообіцяли бути гідними славної історії університету та своїми досягненнями збагачувати її!

Про історію нашої Альма-матер ви також можете дізнатися з оновленого розділу «З історії університету» на офіційному сайті.