Круглий стіл на тему: «Задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин в м.Умань»

Важливим завданням органів влади, громадських організацій, освітніх установ є збереження толерантності та високого рівня порозуміння між представниками різних національних спільнот. На виконання завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння в нашому місті 6 листопада на базі державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбувся «Круглий стіл» на тему: «Задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин в м.Умань».
Учасниками «Круглого столу» стали: секретар Уманської міської ради Вячеслав Коваль, начальник відділу освіти Уманської міської ради Оксана Герасименко, директор державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» Олександр Мельничук, науковий директор Польського культурно-освітнього центру Уманського державного педагогічного університету Ігор Кривошея, представники єврейської общини міста Олег Вишневецький та Марія Вальдман, голова Товариства поляків міста Умані «Огніско» Чеслава Малишевська.
Присутніми під час обговорення актуальних проблем були і студенти ІІІ курсу історичного факультету. Майбутні історики дізналися нову інформацію про діяльність влади міста, громадських організацій, етнічних спільнот спрямовану на утвердження міжетнічної згоди.
Даний захід став важливою складовою загальнонаціонального розвитку та втілення основних принципів державної культурної політики.

{phocagallery view=category|categoryid=14| limitstart=1|limitcount=35|detail=3|displayname=0| displaydetail=3|displaydownload=0|imageshadow=shadow1|displaybuttons=0}