изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Влиття першокурсників у життя студентського самоврядування

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Головною метою діяльності органів студентського самоврядування на історичному факультеті є, передусім, створення умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства і держави у захисті прав студентів. А щоб досягнути поставленої мети, треба якомога більше студентів залучити шляхом нематеріальної мотивації до участі в діяльності органів студентського самоврядування. Чим більше студентів буде залучено починаючи з першокурсників до студентського самоврядування, тим більш почнуть збігатися цілі, задачі та ідеї студентів з цілями адміністрації факультету, та зросте рівень потенціалу нашого студентства. А це в свою чергу імідж ВНЗ.
З цією метою на історичному факультеті 5 вересня 2013 року відбулися загальні збори студентів. На порядку денному були наступні питання: звіт студентської ради факультету; вибори членів студентської ради факультету на 2013/2014 н.р.; різне.

По першому питанню було заслухано звіт голови студентської ради за минулий навчальний рік. Заслухавши інформацію, студентський загал оцінив діяльність студентської ради історичного факультету задовільно.
По другому питанню одноголосно було ухвалено такий склад студентської ради історичного факультету на 2013/2014 н.р.: Перепелюк Ольга, Похолюк Юлія, Бирко Катерина, Волинська Тетяна, Тарасова Ірина, Соломаха Софія, Квасневська Олександра, Стоцький Ярослав, Кригальов Роман, Стиренко Михайло.
В різному виступили заступники декана з правової роботи Тетяна Петріївна Родік та виховної роботи Антоніна Василівна Кукуруза, а також декан факультету Тетяна Володимирівна Кузнець.