На історичному факультеті розпочався тиждень святкових заходів присвячений Дню українського козацтва

Студентська рада історичного факультету запланувала на навчальний тиждень з 13 до 19 жовтня низку святкових заходів, крізь які червоною ниткою проходитиме козацька тема.

В неділю 13 жовтня відбувся футбольний матч «Як козаки у футбол грали».

В понеділок 14 жовтня студенти-історики ярмаркували в новому корпусі УДПУ.

На вівторок заплановане спортивне свято «Козацькі забави».

У середу мешканці гуртожитків обиратимуть «Козака і козачку гуртожитської Січі», а в четвер на базі факультету відбудеться студентсько-учнівська наукова конференція «Феномен українського козацтва». Учасниками конференції стануть учні шкіл міста та студенти історичного факультету.

У п'ятницю запрошуємо всіх охочих переглянути фільм «Як козаки...», який наші оператори зніматимуть протягом тижня, аби ще раз пригадати найяскравіші моменти козацьких днів.

А кульмінацією святкового тижня стане приготування студентами факультету „козацької каші" (субота 19 жовтня).

Запрошуємо Вас приєднатися до наших святкувань!!!