Як історики ярмаркували...

14 жовтня на День українського козацтва студенти історичного факультету влаштували масштабний та яскравий ярмарок «Козацька кухня».
Історики приготували для студентів університету смачні та корисні страви української кухні. Узвар, вареники, пироги, юшка, риба, мед, домашні цукерки - далеко не повний перелік власноруч приготовлених наїдків, якими пригощали студентів і викладачів нашого університету.
Ярмаркували педагоги під запальні ритми української музики. Організатори дійства були одягнені в традиційний народний одяг та надали можливість всім бажаючим фотографуватися в ньому.