Першокурсники влилися у факультетську родину

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Гарною традицією серед студентів нашого університету є проведення заходу «презентація першого курсу».
Першокурсники історичного факультету успішно презентували себе на цьому заході.
Кожна з груп відповідально поставилася до цього дійства, на високому рівні представила себе перед усім факультетом.
Виступи груп були веселими, креативними та змістовними.
Від імені керівництва факультету заступник декана з навчальної роботи Ольга Володимирівна Скус та завідувач кафедри всесвітньої історії і правознавства Ігор Іванович Кривошея подякували студентам першого курсу, кураторам і студентській раді за організацію та проведення прекрасного дійства. Кожна з груп була відзначена та отримала солодкий подарунок.

{phocagallery view=category|categoryid=9| limitstart=1|limitcount=35|detail=3|displayname=0| displaydetail=3|displaydownload=0|imageshadow=shadow1|displaybuttons=0}