Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Підвищення рівня правової культури студентів

5 березня в університеті відбулась зустріч студентів історичного факультету з представником правоохоронних органів - заступником начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей Уманського МВ УМВС України в Черкаській області Галичем О.В. Відділ кримінальної міліції у справах дітей Уманського МВ УМВС України в Черкаській області є базою для проходження студентами історичного факультету навчальної правової практики, що надає їм можливість реалізувати набуті теоретичні знання в галузі права та отримати практичні навички щодо застосування правових норм.

Організаторами зустрічі виступили співробітники юридичної клініки університету та деканат історичного факультету.

f-ur-kl-1

Вступне слово було надано директору юридичної клініки, юрисконсульту, викладачу кафедри всесвітньої історії та правознавства Підлісному В.М.

f-ur-kl-2

Гостем зустрічі Галичем О.В. було прочитано лекцію на тему «Злочини серед молоді: попередження та покарання».

f-ur-kl-3

Олександр Володимирович вичерпно відповів на численні запитання студентів.

f-ur-kl-4

У результаті цієї зустрічі студенти мали можливість отримати багато корисної та цікавої інформації.

f-ur-kl-5