Лісовська Ольга Василівна

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Лісовська Ольга

• Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України.
  • Працює в УДПУ з 2006 р.
  • Освіта: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, 2005 р.
  • Захист дисертації:  «Розвиток матеріально-технічної бази українського села в 60-80-ті роки ХХ ст.» у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького і здобула науковий ступінь кандидата історичних наук зі спеціальності 07.00.01 – історія України (2009 р.).
  • Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: історія та культура України, історична географія України, історичне краєзнавство.
  • Сфера наукових інтересів: історія України, становлення та розвиток краєзнавства Уманщини,  історична географія України, теоретичні питання краєзнавства
  • Основні публікації:
  • Уманщина та уманці в роки Великої вітчизняної війни / Ред. кол. проф. Кузнець Т.В. (голова), к.і.н., доц. Рогожа М.М., к.і.н., ст. викл. Скус О.В., к.і.н., ст. викл. Лісовська О.В., викл. Семенчук О.О. ‑ Умань: ПП Жовтий, 2009. – 238 с.
  • Українське село в 60-ті – першій половині 80-х років ХХ ст. (стан матеріально-технічної бази). Монографія / О.В. Лісовська. – Умань: Видавець «Сочінський», 2010. – 216 с.
  • Усна історія Уманщини: колективізація / Ред. кол. проф. Кузнець Т.В. (голова), к.і.н., доц. Рогожа М.М., к.і.н., доц. Скус О.В., к.і.н., доц. Лісовська О.В. – Умань: ПП Жовтий, 2011. – 224 с.
  • Історія та культура України. Навчальний посібник / Укл. Кузнець Т.В., Лісовська О.В., Скус О.В. – Умань: ВПЦ «Візаві» (Видавець «Сочінський М.М.»), 2017. – 175 с.