50

Випускники 2016 року

Випускники 2016 року


Спеціальність: 7.02030201 Історія.
Спеціалізація: правознавство ІФ–51 група

1. Баландін Ігор Олегович
2. Болтян Марина Анатоліївна
3. Бондар Володимир Олександрович
4. Бортник Ігор Степанович
5. Войченко(Лисенко) Євгеній Олександрович
6. Добрянська Ліана Анатоліївна
7. Євсеєнко Олександр Володимирович
8. Осадченко Дмитро Валерійович
9. Поліщук Сергій Олександрович
10. Сторожук Олександр Юрійович

Спеціальність: 7.02030201 Історія.
Спеціалізація: правознавство ІФ–52 група

1. Гулей Тетяна Федорівна
2. Зарудній Ярослав Сергійович
3. Лимаренко Яна Юріївна
4. Медяна Владислава Олександрівна
5. Мельник Сергій Олегович
6. Немеш Олександр Володимирович
7. Погребняк Артем Олександрович
8. Сафо Вадим Вікторович
9. Смеречинський Олег Петрович
10. Тупчієнко Оксана Іванівна
11. Шевченко Максим Леонідович

Спеціальність: 7.02030201 Історія.
Спеціалізація: географія ІФ–53 група

1. Вовк Людмила Олександрівна
2. Кононенко Євгеній Миколайович
3. Крилова Оксана Олександрівна
4. Машкаринець Богдан Юрійович
5. Микулінська Тетяна Миколаївна
6. Стеблина Ярослав Володимирович
7. Тополя Наталія Володимирівна
8. Щербина Людмила Василівна

Спеціальність: 7.02030201 Історія.
Спеціалізація: людина і світ ІФ–54 група

1. Біла Іванна Ярославівна
2. Застьоба Ігор Сергійович
3. Косюк Максим Миколайович
4. Кравченко Вікторія Олексіївна
5. Рудюк (Дзюба) Марина Володимирівна
6. Шаранов Андрій Сергійович
7. Якушева Надія Ігорівна

Випускники 2017 року

Випускники 2017 року


03 Гуманітарні науки
032 Історія та археологія ІФ–51 група

1. Калєвич Олена Іванівна
2. Качур Максим Віталійович
3. Кучер Анатолій Вікторович
4. Лабай Олександр Миколайович
5. Лисокінь Марина Олександрівна
6. Немировський Віталій Валерійович
7. Овсієнко Сергій Анатолійович
8. Романовський Богдан Сергійович
9. Сафо(Слободяник) Катерина Сергіївна
10. Троян Сергій Олександрович
11. Хоменко Владислав Радиславович
12. Чернов Едуард Ігорович
13. Щербина Оксана Миколаївна

014.03 Середня освіта (Історія) ІФ–52 група

1. Андронік Алла Миколаївна
2. Андронік Євгеній Володимирович
3. Білоконь Анастасія Сергіївна
4. Брух Андрій Петрович
5. Калинич Марія Миколаївна
6. Міхальчук Лілія Вікторівна
7. Перепелицин Дмитро Ігорович
8. Похолюк Юлія Володимирівна
9. Снісаренко Владислав Олександрович
10. Чула Інна Юріївна

014.03 Середня освіта (Історія) ІФ–53 група

1. Балтак Вікторія Миколаївна
2. Бець Микола Васильович
3. Грабовенко Олексій Васильович
4. Махновець Юрій Васильович
5. Ромась Артур Олексійович

03 Гуманітарні науки
032 Історія та археологія ІФ–54 група (перехресник)

1. Блащук Олег Миколайович

Галузь знань 0203 Гуманітарні науки
Спеціальність: 8.02030201 Історія
Спеціалізація: правознавство ІФ–251м група

1. Бардієвська(Когут) Світлана Юріївна
2. Горенко Олександр Васильович
3. Квасневська Олександра Сергіївна
4. Перепелюк Ольга Максимівна
5. Репетій Валентина Михайлівна
6. Солодчук (Священко) Світлана Миколаївна
7. Фроленкова Тетяна Вікторівна
8. Черевко Любов Андріївна

Галузь знань 0203 Гуманітарні науки
Спеціальність: 8.02030201 Історія
Спеціалізація: географія ІФ–252м група

1. Даниленко(Кондель) Наталія Володимирівна
2. Ковалишена (Шостак) Наталія Василівна
3. Крикун Сергій Павлович
4. Уткіна (Федорів) Марія Михайлівна