Янчук Михайло Михайлович

Фото 1

Янчук Михайло Михайлович – кандидат історичних наук, викладач кафедри історії України.

Місце народження: народився 7 листопада 1987 р. на Уманщині ( с. Доброводи, Черкаської області Уманського району). У 2004 р. закінчив Танську ЗОШ І-ІІІ ступенів (с. Танського Уманського р-н., Черкаської обл.).

Освіта:2009 р. закінчив НПУ ім. М.П. Драгоманова, історичний факультет. 2013 р . закінчив аспірантуру УДПУ ім Тичини. 2017 р. закінчив економічний факультет УДПУ ім. Тичини.

Трудова діяльність: 2010 р. розпочав трудову діяльність на посаді викладача кафедри історії України УДПУ ім. Тичини, де й працюю по даний час.

Науковий ступінь, вчене звання: 5 жовтня 2018 року у спеціалізованій вченій раді Д 27.053.01 у Державному вищому навчальному закладі «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за адресою: 08401, Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, захистив кандидатську дисертацію «Учительський корпус церковнопарафіяльних шкіл Київської єпархії: формування, якісний склад та практики повсякдення (друга половина ХІХ-початок ХХ ст.)» За спеціальністю 07.00.01 – Історія України.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Історія та культура України (загальний курс для неісторичних факультетів).

Наукові інтереси:регіональна історія України, церковнопарафіяльна освіта Київської єпархії ХІХ-ХХ ст.