Бержанір Анатолій Леонідович

Фото 1

Бержанір Анатолій Леонідович – кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціальних і правових дисциплін.

Місце народження:  народився 15 серпня 1959 р. у с. Петриківці Хмільницького району Вінницької області.

Освіта: у 1974 році закінчив Петриковецьку восьмирічну школу Хмільницького району Вінницької області. У 1978 р. закінчив Немирівське педагогічне училище. У 1986 р. закінчив філософський факультет Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка.

Трудова діяльність: у 1978 р. розпочав трудову діяльність учителем початкових класів та музики і співів Подорожнянської восьмирічної школи Хмільницького р-ну Вінницької обл. З травня 1979 р. по травень 1981 р. проходив службу в армії у військах зв’язку у м. Архангельську. З 1986 по 1999 роки працював викладачем соціально-гуманітарних дисциплін Уманського сільськогосподарського інституту імені М. Горького (тепер УНУС). З 1999 по 2009 рік працював деканом факультету економіки і підприємництва, а з 2009 по 2012 рр. – проректором з науково-педагогічної роботи УНУСу. З вересня 2012 року працює в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (2012–2015 рр. – завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи; 2017–2019 рр. – заступник декана історичного факультету з наукової роботи).

Науковий ступінь, вчене звання: у 1999 році в Інституті соціології НАН України захистив дисертацію на тему «Життєве самовизначення сільської молоді в умовах різних форм господарювання» з присвоєнням наукового ступеня кандидата соціологічних наук за спеціальністю 22.00.03 – Соціальні структури та соціальні відносини. У 2001 році отримав вчене звання доцента кафедри економічної теорії та політології.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Філософія, Політична і соціологічна науки, Філософія педагогічної культури, Філософія науки та інновацій.

Наукові інтереси: соціальна відповідальність, державно-приватне партнерство, соціальне інвестування.

Нагороди: за досягнуті успіхи у науково-педагогічній діяльності нагороджений Грамотою Верховної ради України «За заслуги перед українським народом» (2004 р.), Почесною грамотою Міністерства аграрної політики України (2010 р.). Також відзначений нагрудними знаками «Відмінник аграрної освіти і науки» (2009 р.), «Відмінник освіти України» (2011 р.), грамотами та подяками керівництва університету.