Про булінг

Фото 1

Горохівський Петро Іванович – завідувач кафедри всесвітньої історії та методик навчання, кандидат педагогічних наук, професор.

Місце народження: народився 4 грудня 1952 р. у с. Козівка, Козівського р-ну, Тернопільської обл.

Освіта: у 1970 році закінчив середню школу № 1 у м. Козова Тернопільської області. У 1978 р. закінчив історичний факультет Львівського ордена Леніна державного університету імені І. Я. Франка.

Трудова діяльність: у 1978 р. розпочав трудову діяльність вчителем історії та суспільствознавства Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Є. Корнійчука Христинівського району Черкаської області. Протягом 1988–1990 рр. працював у ідеологічному відділі Христинівського райкому компартії. З 1990 і до 2001 рр. знову працював вчителем історії Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Є. Корнійчука Христинівського району Черкаської області. У 2001 р. перейшов працювати на посаду викладача кафедри історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. З 2017 р. обраний на посаду завідувача кафедри всесвітньої історії та методик навчання.

Науковий ступінь, вчене звання: у 2005 р. у спеціалізованій вченій раді при Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання історії. Тема дисертації: «Формування національної самосвідомості учнів 7–9 класів на уроках історії України». У 2008 р. здобув наукове звання доцента кафедри всесвітньої історії.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Теорія і методика навчання історії, Методика вивчення історичних дисциплін у вищій школі, Методика навчання історії в профільній школі.

Наукові інтереси: історія рідного краю.

Нагороди: Нагороджений Подякою інституту археології НАН України (2003), Почесним дипломом Дев’ятої міжнародної виставки навчальних закладів (2006), Подякою міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України і Національного центру «Мала академія наук (2015), Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (2015), почесними грамотами і подяками Уманської міської ради (2015-2019), грамотами та подяками керівництва університету.