Про булінг

Фото 1

Барвінок Ольга Володимирівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання.

Місце народження: народилась 9 жовтня 1983 р. на Вінниччині.

Освіта: у 2000 р. закінчила з відзнакою Бондурівську ЗОШ І – ІІІ ст. Гайсинського району Вінницької області. У 2005 р. закінчила філологічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, у 2006 р. – магістратуру НПУ ім. М. П. Драгоманова. Упродовж 2009 – 2012 рр. навчалась в аспірантурі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Трудова діяльність: у 2004 р. розпочала трудову діяльність на посаді молодшого наукового співробітника Відділу давньої історії Уманського краєзнавчого музею. Із 2006 р. – на посаді викладача кафедри всесвітньої історії та правознавства Історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У 2012 – 2013 н.р. – заступник декана з навчальної роботи, у 2016-2017 н.р. – з наукової роботи.

Науковий ступінь, вчене звання: 2014 р. у спеціалізованій вченій раді при Миколаївському національному університеті ім. В. О. Сухомлинського успішно захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 07.00.01 – Історія України під керівництвом проф. І. І. Кривошеї. Тема дисертації «Дворяни Подільської губернії в органах державного управління та станового самоврядування регіону (1793– 1917 рр.)».

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Історія слов'янських народів, Історія правоохоронних органів України, Історія археологічної науки, Історія слов'янських народів ХХ ст.

Наукові інтереси: шляхта/дворянство кінця XVIII – початку ХХ ст., історія Польщі.

Подяки керівництва університету та факультету.