ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВІТАЄ ВСТУПНИКІВ 2020 РОКУ!

З 24 липня розпочалася вступна кампанія для осіб, які мають спеціальні умови для участі у конкурсному відборі на здобуття вищої освіти у 2020 році. До відбіркової комісії історичного факультету звернулася значна кількість осіб, які бажають здобути вищу історичну освіту. Більшість вступників зазначеної категорії мають посвідчення учасника бойових дій та пройшли героїчний шлях захисту кордонів, суверенетітету та незалежності України.

зображення viber 2020 08 11 14 20 12

Адміністрація історичного факультету вітає всіх вступників та бажає успішно пройти вступні випробування і з початком нового навчального року зануритися в атмосферу вивчення незаангажованої історії України, вільної від міфів та ідеологічних штампів.

Нагадаємо, що з 13 липня заявки на вступ подають вступники, які поступають на базі повної загальної середньої освіти та мають результати ЗНО. Історичний факультет чекає на амбітну молодь, яка бажає навчатися за спеціальностями: 014.03 Середня освіта. Історія, 032 Історія та археологія та 081 Право.

зображення viber 2020 08 11 14 17 40