Спільне засідання кафедри історії України та кафедри всесвітньої історії і методик навчання

25 жовтня 2017 р. відбулося спільне засідання кафедри історії України та кафедри всесвітньої історії і методик навчання, на якому були заслухані звіти аспірантів та здобувачів наукового ступеня. У засіданні взяли участь проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва УДПУ імені Павла Тичини професор Сокирська Владилена Володимирівна та декан історичного факультету Карасевич Анатолій Олександрович.

Про результати наукової діяльності прозвітувалися Юлія Ярцун, Ігор Опацький, Роман Бондар, Олена Джагунова.

Тему дисертаційного дослідження затверджено аспіранту першого року навчання Владиславу Хоменку.

Конструктивне обговорення модерувала д.і.н., професор, зав.кафедри історії України Кузнець Тетяна Володимирівна.