ПЕРШИЙ КУРС ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОСВОЮЄ АЗИ АСТРОНОМІЇ

Вже традиційними стали екскурсії стінами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для першого курсу. Студенти історичного факультету не лишились осторонь, і теж підтримують ці традиції.

Навчально-виховний центр «Планетарій» було відкрито за ініціативи професора Михайла Мартинюка, який на той час був деканом фізико-математичного факультету. Спочатку приміщення проектувалось як кабінет шкільної астрономії, але у результаті було прийнято рішення на користь планетарію. Нині милуватись зоряним небом можуть всі студенти університету.

viber image

Першокурсики історичного факультету одразу згадали добу Великих географічних відкриттів, коли всі відомі мореплавці складали морські карти орієнтуючись по зоряному небу. Куратори академічних груп додали, що ще стародавні римляни користувались знаннями з астрології для того щоб знайти шлях додому. Тож бажаємо всім наснаги для нових відкріттів!