New Year 2019

Шановна громадо історичного факультету!
Вельмишановні колеги!
Дорогі студенти!

Лишилась незрима історична миттєвість – 2018 р., яка залишить у наших душах різні для кожного по особистій значимості вагомі сліди. Хтось встиг вирішити ряд проблем і дякує Богу, що це у його житті вдалося. У когось їх зʼявилося більше і він надіється, що у Новому році будуть інші перспективи їх вирішити.
Але, мабуть, переважна більшість українців хочуть, щоб у Новому році в Україні, на багатостраждальній нашій землі нарешті настав мир. Мир, за наближення якого згоріли небесні роти і батальйони на українському Сході, невчасно посивів материнський і вдовиний стрій, пролито ріки сліз за нашу Свободу і Незалежність.
Тому я зичу Вам усім, в першу чергу, миру і душевної теплоти. Тоді з’являться у нашому суспільстві найпочесніші і найблагородніші – Віра, Надія і Любов. І знову в Україні наступить свято Злагоди, а солдати повернуться до маминого подвір’я, будуть плекати рідну землю, продовжувати Рід український.
А ще я бажаю усім знайти себе у цьому незвичайно красивому і чарівному українському світі. Бо ми – Українці, нація з древніми традиціями на європейському подіумі. І за усіма Божими рейтингами ми того варті.
Нехай Вас усіх оберігає на цьому шляху Божа ласка і благодать. Здоров’я Вам і особистого щастя. Мені хочеться, щоб у Новому році Вам пощастило у вирішенні задуманого. А головне, щоб Ви завжди відчували гордість, що народилися в Україні!

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Знов Новий рік нам традиційно стукає в вікно,
І Дід Мороз дарує у дорогу найщиріші побажання.
І новорічний сніг за звично ніжно білим полотном,
Приносить в дім, від світу щирих друзів, привітання.

І я вітаю Вас усіх, шановні друзі, з Новим роком!
Хай принесе він у майбутньому Вам миру і тепла!
Щоб все задумане напередодні не минуло Україну боком,
А головне, щоб птиця мудра й щедра Вас усіх знайшла.

Отож, у Новім році живіть у злагоді, а головне усі здорові,
В дарунок Бог Вам у дорогу зичить в душах доброти.
Щоб Новий рік знов воскресив забуті будні наші нові,
В яких нам спільно в новім вимірі до перемоги йти.

"Я МАЮ ПРАВО"

26 вересня 2018 р. у рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!»  викладачами та студентами історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені  Павла Тичини було проведено навчально-виховний захід для студентів  Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького на тему: «Права людини як гарантія становлення громадянського суспільства».

Із доповідями виступили к.ю.н., доцент кафедри філософії та суспільних дисциплін УДПУ ім. Павла Тичини, депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації «Асоціації українських правників» – Вадим Цимбал, к.ю.н., викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін УДПУ ім. Павла Тичини – Олексій Олєйнічук, а також студенти історичного факультету – Янковська Юлія та Михайло Пуля.