Блог декана

DSC 8295

Шановна громадо історичного факультету! Вельмишановні колеги! 

Дозвольте привітати Вас з початком нового навчального 2018-2019 року, побажати вагомих успіхів у навчальній, науковій і виховній роботі, у почесній і необхідній справі підготовки освітянських кадрів для Незалежної України.

Вітаючи Вас з найпочеснішим святом нашої держави ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, хочеться в чергове подякувати всім, хто був задіяний у цьогорічній приймальній комісії і виконав всі поставлені ректоратом завдання перед колективом факультету. Саме тому ми спромоглися прийняти до колективу 290 студентів заочної і денної форми навчання, що значно більше (205), ніж у минулому році.

Перед факультетом у новому навчальному році є ряд питань, які потребують професійного і якісного виконання. Це і перегляд навчальних програм у руслі часу, пошуки нових спеціалізацій і напрямків та їх можливості ліцензування (заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко), підготовка монографій і навчальних посібників, участь у конференціях різного рівня, круглих столах і семінарах (заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір), долучення студенської молоді до національних і культурних святинь нашої держави (заступник декана з виховної роботи кандидат історичних наук Анна Шауренко), пошуки нових методів і форм в реалізації профорієнтаційної роботи на факультеті (заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький), пошуки більш реальних спроб відшукати вікно до країн Європейського Союзу (заступник декана з міжнародного співробітництва Альона Устенко), проведення різноманітних педагогічних практик та втілення у життя цікавих історико-пізнавальних проектів (заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна), цікаві професійні зустрічі у форматі філософського полігону «Вихід» (доцент Володимир Фуркало), формування правознавчого світогляду студенської молоді (депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації Асоціації українських правників, доцент Вадим Цимбал), пошуки талановитих виконавців та юних поетів у руслі проведення засідань поетичного «КЛІО» (голова Ольга Чумак) та активізація у названих напрямках роботи студенської ради факультету (голова – Мирослава Пересунько).

Отож, всім Вам, дорогі друзі, зичу здоров’я і наснаги у виконанні найпочеснішої місії – служінню нашій Україні у справі підготовки державотворчих кадрів і вчителів для нової національної школи.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;
- Практика у складі академічної археологічної експедиції;
- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;
- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;
- Навчання на військовій кафедрі;
- Аспірантура з історії України;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання


50

ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ

 

Кожного дня ми є свідками, як тисячі українців боронять нашу Батьківщину! А ми, простий люд, чи можемо себе захистити? Волонтери ІФ УДПУ спільно з Національним корпусом та Олегом Дерейчуком організували військовий вишкіл для студентів 1 курсу історичного факультету та волонтерського сектору в тому числі. 

1

Вишкіл відбувся на відкритій території поблизу «Уманьферммаш». Спочатку студентів ознайомили із правилами поведінки зі зброєю. Інструктор Балабай (позивний) продемонстрував декілька видів автоматів, правильність розбору та збору зброї, а студенти скористалися можливістю досхочу нафотографуватися. 

2

3

4

Інструктор Білка (позивний) провів чудове тренування по медичній частині. Студенти познайомилися з аптечкою бійця, також навчилися правильно накладати джгут та випробовували свій вестибулярний апарат. Була проведена імітація бою, в якому на різних видах ландшафту медикам потрібно було переносити поранених. 

6

7

8

Інструктор Козак (позивний) показав різні тактичні прийоми зупинки автомобіля на блокпостах ООС. Вивчали різні випадки, іноді зовсім неочікувані, навчали правильності затримання злочинця, тактичному розподілу своїх бійців та провели психологічну розмову. 

5

Студентам дали змогу постріляти з автоматів (з небойовими патронами). Було проголошено Молитву за українського націоналіста. 

На завершення вишколу студенти пообідали смачною гречкою, яку приготували на вогнищі, овочами та бутербродами. Першокурсники були виснажені, але щасливі та вдячні за проведення такого заходу. Вони чекають нових тренувань, адже це корисно та цікаво!