Шановна громадо історичного факультету! Вельмишановні колеги!

Дозвольте привітати Вас з початком нового навчального 2018-2019 року, побажати вагомих успіхів у навчальній, науковій і виховній роботі, у почесній і необхідній справі підготовки освітянських кадрів для Незалежної України.

Вітаючи Вас з найпочеснішим святом нашої держави ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, хочеться в чергове подякувати всім, хто був задіяний у цьогорічній приймальній комісії і виконав всі поставлені ректоратом завдання перед колективом факультету. Саме тому ми спромоглися прийняти до колективу 290 студентів заочної і денної форми навчання, що значно більше (205), ніж у минулому році.

Перед факультетом у новому навчальному році є ряд питань, які потребують професійного і якісного виконання. Це і перегляд навчальних програм у руслі часу, пошуки нових спеціалізацій і напрямків та їх можливості ліцензування (заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко), підготовка монографій і навчальних посібників, участь у конференціях різного рівня, круглих столах і семінарах (заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір), долучення студенської молоді до національних і культурних святинь нашої держави (заступник декана з виховної роботи кандидат історичних наук Анна Шауренко), пошуки нових методів і форм в реалізації профорієнтаційної роботи на факультеті (заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький), пошуки більш реальних спроб відшукати вікно до країн Європейського Союзу (заступник декана з міжнародного співробітництва Альона Устенко), проведення різноманітних педагогічних практик та втілення у життя цікавих історико-пізнавальних проектів (заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна), цікаві професійні зустрічі у форматі філософського полігону «Вихід» (доцент Володимир Фуркало), формування правознавчого світогляду студенської молоді (депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації Асоціації українських правників, доцент Вадим Цимбал), пошуки талановитих виконавців та юних поетів у руслі проведення засідань поетичного «КЛІО» (голова Ольга Чумак) та активізація у названих напрямках роботи студенської ради факультету (голова – Мирослава Пересунько).

Отож, всім Вам, дорогі друзі, зичу здоров’я і наснаги у виконанні найпочеснішої місії – служінню нашій Україні у справі підготовки державотворчих кадрів і вчителів для нової національної школи.

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА

17 листопада весь світ відзначає Міжнародний День Студента, тож наш факультет не став  винятком. Напередодні свята, 11 і 41 академічні групи, під патронатом Студентської ради факультету, організували тематичний вечір під назвою «Професія – Студент».

На заході з вітальним словом виступили декан історичного факультету проф. Карасевич Анатолій Олександрович та заступник декана з виховної роботи Шауренко Анна Володимирівна. Вони привітали всіх студентів, побажали успіхів у навчанні, творчих здобутків та яскравого студентського життя.

З нагоди свята керівництвом були відзначені та нагороджені грамотами найактивніші студенти факультету: Чернецька Влада, Чумак Ольга, Манзик Юлія, Доценко Максим, Ряботинський Руслан, Кобильняк Олександр, Немеш Вікторія, Должкевич Лілія, Безніс Вікторія, Лісніченко Іван, Пересунько Мирослава. Захід пройшов в теплій родинній атмосфері. Під час веселих конкурсів гості свята розважились від душі. Позитивні емоції та смачненькі подарунки зробили цей вечір особливим для кожного присутнього у залі. Адже яким би складним не було навчання, студент завжди знайде змогу весело та яскраво відпочити – в цьому і є особливість професії Студент.