Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Будь-які змови!

І борітеся -

Олександр Пономарьов

П’ять років  тому, 21 листопада 2013 року, в Україні розпочався Євромайдан. Сотні людей вийшли  на Майдан Незалежності  з мирним протестом  проти скасування колишньою владою   намірів підписати  Угоду про асоціацію з Європейським Союзом...

Для підвищення рівня національної  свідомості та патріотизму у студентів, на базі Історичного факультету була проведена виставка вшанування подій Революції Гідності. Під керівництвом декана факультету Анатолія Карасевича  та заступника декана з виховної роботи Анною Шауренко  студенти 32 групи відтворили події листопадового четверга  2013- го року! Присутнім роздавалися синьо- жовті стрічки гідності  та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв.

viber image

Революція Гідності змінила кожного з нас, і вибір,  по який бік  барикад ти будеш стояти - це твоє особисте рішення, але пам'ятати історію свого наподу -  це наш громадянський обов'язок!