Блог декана

New Year 2019

Шановна громадо історичного факультету!
Вельмишановні колеги!
Дорогі студенти!

Лишилась незрима історична миттєвість – 2018 р., яка залишить у наших душах різні для кожного по особистій значимості вагомі сліди. Хтось встиг вирішити ряд проблем і дякує Богу, що це у його житті вдалося. У когось їх зʼявилося більше і він надіється, що у Новому році будуть інші перспективи їх вирішити.
Але, мабуть, переважна більшість українців хочуть, щоб у Новому році в Україні, на багатостраждальній нашій землі нарешті настав мир. Мир, за наближення якого згоріли небесні роти і батальйони на українському Сході, невчасно посивів материнський і вдовиний стрій, пролито ріки сліз за нашу Свободу і Незалежність.
Тому я зичу Вам усім, в першу чергу, миру і душевної теплоти. Тоді з’являться у нашому суспільстві найпочесніші і найблагородніші – Віра, Надія і Любов. І знову в Україні наступить свято Злагоди, а солдати повернуться до маминого подвір’я, будуть плекати рідну землю, продовжувати Рід український.
А ще я бажаю усім знайти себе у цьому незвичайно красивому і чарівному українському світі. Бо ми – Українці, нація з древніми традиціями на європейському подіумі. І за усіма Божими рейтингами ми того варті.
Нехай Вас усіх оберігає на цьому шляху Божа ласка і благодать. Здоров’я Вам і особистого щастя. Мені хочеться, щоб у Новому році Вам пощастило у вирішенні задуманого. А головне, щоб Ви завжди відчували гордість, що народилися в Україні!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Знов Новий рік нам традиційно стукає в вікно,
І Дід Мороз дарує у дорогу найщиріші побажання.
І новорічний сніг за звично ніжно білим полотном,
Приносить в дім, від світу щирих друзів, привітання.

І я вітаю Вас усіх, шановні друзі, з Новим роком!
Хай принесе він у майбутньому Вам миру і тепла!
Щоб все задумане напередодні не минуло Україну боком,
А головне, щоб птиця мудра й щедра Вас усіх знайшла.

Отож, у Новім році живіть у злагоді, а головне усі здорові,
В дарунок Бог Вам у дорогу зичить в душах доброти.
Щоб Новий рік знов воскресив забуті будні наші нові,
В яких нам спільно в новім вимірі до перемоги йти.

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;
- Практика у складі академічної археологічної експедиції;
- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;
- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;
- Навчання на військовій кафедрі;
- Аспірантура з історії України;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання


50

ВШАНУВАННЯ ПОДІЙ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

 

Ми ніколи не зречемося

Рідної мови!

Ми ніколи не зречемося

Рідної землі!

І борітеся - поборите

Будь-які змови!

І борітеся -

Олександр Пономарьов

 1

П’ять років  тому, 21 листопада 2013 року, в Україні розпочався Євромайдан. Сотні людей вийшли  на Майдан Незалежності  з мирним протестом  проти скасування колишньою владою   намірів підписати  Угоду про асоціацію з Європейським Союзом...

2

6

Для підвищення рівня національної  свідомості та патріотизму у студентів, на базі Історичного факультету була проведена виставка вшанування подій Революції Гідності. Під керівництвом декана факультету Анатолія Карасевича  та заступника декана з виховної роботи Анною Шауренко  студенти 32 групи відтворили події листопадового четверга  2013- го року! Присутнім роздавалися синьо- жовті стрічки гідності  та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв.

viber image

3

4

Революція Гідності змінила кожного з нас, і вибір,  по який бік  барикад ти будеш стояти - це твоє особисте рішення, але пам'ятати історію свого наподу -  це наш громадянський обов'язок!

5