ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

26-28 грудня 2018 р. на історичному факультету відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів з історії. Екзаменаційній комісії, головою якої була доктор історичних наук, професор Зінаїда Священко, заступником професор Анатолій Карасевич – декан історичного факультету, було представлено 28 кваліфікаційних робіт денної і заочної форми навчання.

ек1

До складу ЕК ввійшли призначені, згідно наказу ректора, екзаменатори з кафедри історії України – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедрою Тетяна Кузнець та доцент Ольга Скус. З кафедри всесвітньої історії та методик навчання екзаменаторами були – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Петро Горохівський та доцент Олена Скрипник. Секретарем ЕК було призначено викладача кафедри історії України Антоніну Кукурузу.

ек2

Всі магістри захистили свої роботи на добрі і відмінні оцінки. Екзаменаційна комісія відзначила захист таких магістрів денної форми навчання як Бодапростов Андрій, Бугай Олена, Ковальчук Анастасія, Машкаринець Ігор, Настенко Вікторія, Щербатюк Святослав, Гливенко Сергій, Заколодний Сергій; та заочної форми навчання – Ігнатенко Марину, Климченко Світлану, Коржовську Вікторію, Юрченко Анастасію, Вербицького Богдана, Кривенко Аллу, Матусевич Анну і Ткаченко Любов. Екзаменаційна комісія і деканат історичного факультету щиро вітає магістрантів із успішним завершенням навчання на факультеті. Нехай рік 2018 рік, який став уже історією, назавжди залишиться у вашій пам'яті як рік народження вас, як професіоналів у новому статусі Вчителя!