ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

Лишилась незрима історична миттєвість – 2018 р., яка залишить у наших душах різні для кожного по особистій значимості вагомі сліди. Хтось встиг вирішити ряд проблем і дякує Богу, що це у його житті вдалося. У когось їх зʼявилося більше і він надіється, що у Новому році будуть інші перспективи їх вирішити.

Але, мабуть, переважна більшість українців хочуть, щоб у Новому році в Україні, на багатостраждальній нашій землі нарешті настав мир. Мир, за наближення якого згоріли небесні роти і батальйони на українському Сході, невчасно посивів материнський і вдовиний стрій, пролито ріки сліз за нашу Свободу і Незалежність.

49210754 719013998480907 7850853621817147392 n

Тому я зичу Вам усім, в першу чергу, миру і душевної теплоти. Тоді з’являться у нашому суспільстві найпочесніші і найблагородніші – Віра, Надія і Любов. І знову в Україні наступить свято Злагоди, а солдати повернуться до маминого подвір’я, будуть плекати рідну землю, продовжувати Рід український.

А ще я бажаю усім знайти себе у цьому незвичайно красивому і чарівному українському світі. Бо ми – Українці, нація з древніми традиціями на європейському подіумі. І за усіма Божими рейтингами ми того варті.

Нехай Вас усіх оберігає на цьому шляху Божа  ласка і благодать. Здоров’я Вам  і особистого щастя. Мені хочеться, щоб у Новому році Вам пощастило у вирішенні задуманого. А головне, щоб Ви завжди відчували гордість, що народилися в Україні!

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

віваіфаіфваі

Знов Новий рік нам традиційно стукає в вікно,

І Дід Мороз дарує у дорогу найщиріші побажання.

І новорічний сніг за звично ніжно білим полотном,

Приносить в дім, від світу щирих друзів, привітання.

І я вітаю Вас усіх, шановні друзі, з Новим роком!

Хай принесе він у майбутньому Вам миру і тепла!

Щоб все задумане напередодні не минуло Україну боком,

А головне, щоб птиця мудра й щедра Вас усіх знайшла.

Отож, у Новім році живіть у злагоді, а головне усі здорові,

В дарунок Бог Вам у дорогу зичить в душах доброти.

Щоб Новий рік знов воскресив забуті будні наші нові,

В яких нам спільно в новім вимірі до перемоги йти.