ВЕЛЬМИШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

ДОРОГА НАША МАЙБУТНЯ НАДІЯ І ЗМІНА – СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ!

Деканат, профспілка факультету і студентська рада щиро вітає Вас, шановні колеги і друзі, з початком нового 2020-2021 навчального року. Бажаємо Вам фізичного здоров’я  і сімейного благополуччя, нових звитяг в науці і викладацькій роботі, знайти себе в непростому процесі формування вчителя на подіумі незалежної України у формуванні нової української нації.

Минула вступна компанія мабуть була чи не найскладнішою у 15 річній історії історичного факультету. Однак висока відповідальність і професійне розуміння поставлених завдань на вступну компанію допомогли колективу істориків достатньо успішно виконати поставлені керівництвом держави і університету завдання.

Керівництво факультету дякує всім тим викладачам і студентам, хто повсякденно трудився у статусі технічних секретарів по основних напрямках вступної компанії і громадських приймальнях факультету, в екзаменаційних комісіях, інших посадах і з відповідальністю вирішували поставлені завдання відповідальними особами університету.   Особлива подяка організаторам профорієнтаційної роботи по закріплених за факультетом районах, учасникам батьківських зборів, керівників підготовчих курсів, учасників індивідуальних зустрічей і бесід з директорами шкіл міста і районів, областей, директорами ліцеїв і коледжів, їхнє розуміння сумісних проблем.

На всі форми навчання на історичний факультет вступило у цьому році 227 бакалаврів, магістрантів і аспірантів.

Магістратура – 82 (заочна і денна форма навчання);

Бакалаври – 70 – денна форма навчання;

Бакалаври – 70 – заочна форма навчання;

Аспірантура – 5 (денна і заочна форма навчання).

Нехай успіхи у вступній компанії налаштують колектив факультету на виконання всіх завдань на навчальний рік всього університету напередодні його славного 90-річчя!

З 15-тою річницею історичного факультету Вельмишановна історична громадо! СЛАВА УКРАЇНІ!

Науково-практичний семінар «Значення архівної справи в життєдіяльності держави, області, міста»

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

8 грудня на базі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбувся науково-практичний семінар «Значення архівної справи в життєдіяльності держави, області, міста». Учасниками семінару стали начальник Державного архіву Черкаської області Клименко Тетяна Анатоліївна, начальник архівного відділу Уманської міської ради Ходаківська Неля Вячеславівна, учений секретар ДІАЗ «Стара Умань», кандидат історичних наук, завідувач кафедри всесвітньої історії та правознавства Уманського державного педагогічного університету, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України , заступник декана історичного факультету Скус Ольга Володимирівна, представники архівів Черкаської області та студенти історичного факультету УДПУ.

У виступах піднімалися актуальні питання архівної справи. Ігор Кривошея охарактеризував джерела з історії Умані в архівах України та Польщі, а Ольга Скус проаналізувала архівну україністику та систему архівних установ України.

ігор кривошея
Робота науково-практичного семінару здійснювалася у формі круглого столу, який прийшов на високому науково-теретичному рівні.