Близька та далека Корея

Вперше в нашому місті відбувся вечір, присвячений культурі, побуту та звичаям Країни Ранкової Свіжості. Корейська культура, як і будь-яке наше уявлення про Схід, співставна з айсбергом, що виступає назовні лише на одну сьому.  Студенти 43 групи історичного факультету, реалізовуючи на практиці технологію проектного навчання, організували 18 грудня тематичний вечір «Близька та далека Корея». Студенти підготували виступи із супроводом мультимедійної презентації про національну символіку країни, її етикет, національну кухню, поширені міфи про Корею в Україні, свята, народні та сучасні танці.

КОРЕЙСЬКІ СУШІ

Глядачі взяли активну участь у вивченні поширених слів та виразів, що знадобляться при подорожі до країни. Також був проведений майстер-клас користування паличкми-чоткарак.

КРИВОРУЧКО МИРОСЛАВА

Особливістю вечора стало пригощання національними корейськими стравами, які приготували студенти 43 групи. Усім сподобався рис по-корейськи з м'ясом, а також ‒ кімпаб.

GANGNAM STYLE

Завершився проект спільним танцем, котрий сколихнув увесь світ - GANGNAM STYLE корейського репера PSY.  Заступник декана з навчальної роботи Ольга Володимирівна Скус подякувала студентам 43 групи, особисто Криворучко Мирославі та куратору групи Возній Зої Олександрівні за захоплюючу мандрівку до такої далекої, але прекрасної країни.

УДПУ ІСТОРІЯ УМАНЬ