Вітаємо з обранням на посаду декана

25 грудня відбулося засідання ради історичного факультету. Одним із запланованих питань було обрання за конкурсом декана історичного факультету.

Начальник відділу кадрів Світлана Коротюк ознайомила членів ради з процедурою обрання декана. Завідувач кафедри всесвітньої історії та правознавства Ігор Кривошея зазначив, що Тетяна Володимирівна володіє блискучими управлінськими якостями і запропонував підтримати її кандидатуру. Доцент кафедри історії України Марія Рогожа відзначила, що Тетяна Володимирівна претендує на цю посаду не випадково, не за збігом обставин, а внаслідок наполегливої праці. Директор Інституту філології та суспільствознавства Валентина Коваль, завідувач кафедри філософії та суспільствознавства Анатолій Карасевич також запропонували колективу історичного факультету підтримати кандидатуру Тетяни Кузнець.

Тетяна кузнець, Наталія Побірченко

Ректор університету проф. Наталія Семенівна Побірченко  у своєму виступі підкреслила, що історичний факультет  - один з найкращих в нашому університеті і очолювати його повинна енергійна людина, котра дивиться в майбутнє, користується авторитетом у студентів і вміє організувати роботу колег. За переконанням Наталії Семенівни усіма цими якостями володіє Тетяна Володимирівна.

В ході таємного голосування колектив факультету одноголосно довірив Тетяні Кузнець керування факультетом.

Тетяна Кузнець

Тетяна Володимиріна подякувала колегам за теплі слова підтримки, за оцінку її роботи, за кредит довіри, виданий факультетом. Вона зауважила, що при підтримці колективу усі завдання видаються реальними.

Професорсько-викладацький колектив та студентство факультету щиро вітає Тетяну Володимирівну з обранням на посаду декана та  бажає плідної праці на благо історичного факультету, нашого університету та України!