ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив історичного факультету щиро вітає з ювілейним Днем народження доцента кафедри всесвітньої історії та методик навчання Возну Зою Олександрівну!

В цей чудовий день від усього серця хочемо побажати Вам виконання всіх бажань. Нехай збудуться всі Ваші мрії! Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Нехай голова крутиться тільки від надлишку енергії і щастя. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки Ваших рідних. Ще, звичайно ж, хочеться побажати, щоб Ви завжди залишалися такою ж неповторною і чарівною. Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються, а всі бажання «чманіють» від наявних можливостей! Бажаємо Вам наукових і творчих звершень! З днем народження!

unnamed 3

Бажаємо вам квітів та мирного неба,
Грошей та здоров'я ще більше, ніж треба.
Хай доля вам щастя багато дає,
Зозуля сто років життя накує.
Хай справдяться мрії, здійсняться дива,
Хай кругом від сміху іде голова,
Достатку – у будні, в свята – подарунків,
Гарних подій, доброти, поцілунків!