СТУДЕНТИ УДПУ ВШАНУВАЛИ ПОЛЕГЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ТА СТАЛИ ДОНОРАМИ КРОВІ

Розуміючи значення і унікальність донорської крові для порятунку життя людини та підтримуючи ініціативу Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України (голова Валентина Чорна), студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилися до Всесвітньої акції, яка присвячена Дню пам'яті всіх полеглих у Другій світовій війні й стали донорами крові.

MyCollages 2

Під керівництвом декана історичного факультету професора Карасевича Анатолія Олександровича й голови волонтерського сектору факультету Анюти Радчук студенти-активісти завітали до Уманської міської станції переливання крові. Донорами крові стали студенти історичного факультету: Бойко Леся (11 гр.), Кандиба Назар (11 гр.), Скоромний Денис (11 гр.), Тригуб Наталія (12 гр.), Петренко Марина (13 гр.), Наконечний Денис (44 гр.); студенти факультету іноземних мов (декан Постоленко Ірина Сергіївна): Петрушенко Надія (32 гр.), Петрова Анжела (42 гр.), Платонова Наталія (43 гр.) й студент факультету мистецтв (декан Терешко Інна Григорівна)  Панський Владислав (11 гр.). Деякі студенти вперше виявили таку ініціативу й отримали масу позитивних емоцій від думки про те, що здана кров дарує шанс хворим на збереження життя та одужання.

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи!