ЗУСТРІЧ СТУДЕНСТВА З КІНОРЕЖИСЕРОМ НАТАЛІЄЮ КРАСИЛЬНИКОВОЮ

З нагоди свята Конституції Республіки Польша (3 травня) в Уманському держаному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася творча зустріч з Наталією Красильниковою – випускницею кіношколи Анджея Вайди (Варшава) та Київського Національного Уківерситету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, авторкою та режисеркою 7 короткометражних документальних фільмів, з яких 3 постали у кінопродукції з Польщею. Наталя є засновницею та організаторкою популярного і відомого нам фестивалю Lampa.doc., який мандрує Україною, запрошуючи мешканців різних міст провести разом літні вечори та відкрити для себе новинки кінодокументалістики. Покази відбуваються просто неба – на центральних площах або історичних локаціях міст. Фестиваль цей проходив і в Умані, на території заповідника «Стара Умань», тож викладачі і студенти нашого факультету досі згадують ці події з особливою теплотою.

viber image 2019 05 08 09.05.41

viber image 2019 05 а 09.05.42

Відкривали сучасне документальне кіно і цього дня у стінах УДПУ. Історики не залишись осторонь. Для істориків документальне кіно виявилось різним, захопливим, сумним та смішним водночас. Студенти мали змогу поспілкуватись із талановитою людиною і переглянути ряд кінострічок.

viber image 2019 05 08 09.05.42

viber image 2019 05 08 09.05.43

Ми раді таким зустрічам, що дають змогу доторкнутись до прекрасного і надихають.