ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Щорічно в третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. Студенти та викладачі історичного факультету не лишилися осторонь свята й продемонстрували свою прихильність до народної вишивки прийшовши на роботу і навчання у вишиванках.

Вишиванка – це символ культури народу . Це спосіб самовираження історичних подій, етнічної приналежності народу, символ його краси та творчого розвитку. Вишиванка також показує рівень розвитку , емоційно-психологічну картину зображеного . Коли прапор - це символ більш політичного характеру, то вишиванка – це культурне обличчя народу . Саме на ній можна бачити риси і емоці народу.

3ж

Також студентами історичного факультету, був запущений челендж "Один факт про вишиванку". Студенти і викладачі УДПУ імені Павла Тичини завантажували в мережу Інстагрм відео-повідомлення з історії вишиванки. Дякуємо всім за участь!

новый коллаж12635