ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ

15 травня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся фестиваль педагогічної творчості. Збірні команди факультетів  університету змогли продемонструвати, не лише вміння досягати вершин у навчальному процесі, а  й якими творчими, веселими та енергійними вони є в житті.

новый к1оллаж

новый коллаж3

Цього року фестиваль був присвячений вшануванню пам'яті одному з видатних педагогів України Кузя Володимира Григоровича, який протягом 16 років (1989 - 2005) був ректором УДПУ імені Павла Тичини. Історичний факультет,   природничо-географічний факультет та факультет соціальної та психологічної освіти представляла команда бойових, енергійних, молодих та стильних студентів (БЕМС).

Фестиваль педагогічної творчості став чудовою нагодою показати на скільки наші студенти різносторонні, адже сучасна молодь потребує творчих, комунікабельний та креативних вчителів .