Святкування Дня Конституції України на історичному факультеті

День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 р. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.
Святкування Дня Конституції на історичному факультеті відбулося у селі Легедзине Тальнівського району де проходить археологічна практика студентів першого курсу другого заїзду під керівництвом доктора історичних наук, професора кафедри всесвітньої історії та методик навчання Біляєвої Світлани Олександрівни.

Декан факультету, професор Карасевич Анатолій Олександрович та викладач історичних дисциплін кафедри всесвітньої історії та методик навчання Діденко Катерина Володимирівна відвідали базу розташування практикантів. Було проведено круглий стіл «Конституція України – основний закон життя нашої держави». Під час зустрічі відбулася дискусія, де порушувалися питання виборчого процесу до Верховної Ради України, питання демократичної форми влаштування держави, недоторканності народних обранців, імпічменту президента, порядок відкликання народних депутатів і ряд інших.
Під кінець зустрічі декан привітав всіх викладачів і студентів факультету з державним святом Конституції України і побажав всій історичній громаді і народу України жити згідно положень Основного Закону України.