КВЕСТ "У ПОШУКАХ НАУКИ"

8 жовтня 2019 року рада студентського  самоврядування історичного факультету на чолі з Ряботинським Русланом, для першокурсників провела квест по університету під назвою «У пошуках науки».

IMG 0401

Об’єднавшись в команди: «Мавпи», «Тигри», «Носороги» та «Слони» студенти потрапили у вир зачарованої гри. Всі команди виконали поставлені завдання та фінішували вдвічі швидше ніж було відведено часу. Вони з шаленими емоціями та захопленням знаходили шматочки карт, що вказували їм шлях далі. В ході проведення квесту студенти проявили розум, сміливість, хирість та швидкість.

IMG 0413

IMG 0400

Результати змагання є такими:  4 місце – «Слони»; 3 місце – «Носороги», 2 місце – «Тигри» отримали грамоти за призові місця. Перше місце виборола команда «Мавпи», які отримали грамоту переможця та цінний приз.

IMG 0402

IMG 0403

IMG 0405

IMG 0404

Коли на території університету, крім навчального процесу, бачиш стільки щасливих, усміхнених облич, розумієш: життя студента – щось значно більше за цикл лекцій і семінарів.