ПЕРЕГЛЯД КІНОКАРТИНИ "НЕЗЛАМНА"

Наприкінці жовтня відбулося чергове засідання кінолекторію. У вступному слові к.і.н., викладач кафедри всесвітньої історії та методик навчання Сергій  Куценко звернув увагу студентів на  роль української жінки у перемозі над нацизмом, адже участь  жінки в роки Другої світової війни тривалий час залишалася малодослідженою. Якщо ж подібні сюжети й оприлюднювали, то лише в контексті героїчного пориву чоловіків в боротьбі з ворогом. Присутні переглянули фільм «Незламна».

зображення viber 2019 10 24 08 28 57

Фільм розповідає про легендарну українську жінку-снайпера Людмилу Павліченко. Випускниця історичного факультету Київського університету пішла добровольцем на фронт, пройшовши курси підготовки снайперів. У період бойових дій нею було знищено 309 фашистів. У 1943-му Павличенко була відкликана з передовою і за розпорядженням Сталіна відправлена у складі радянської делегації в США, щоб прискорити відкриття другого фронту. Після завершення перегляду фільму студенти висловили власні враження та  обмінялися думками щодо побаченого.

зображення viber 2019 10 24 08 29 00