80630665 639815813510264 7120579245851541504 o

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

На порозі Новий 2020 рік. Рік надій і сподівань українців, як у сфері внутрішнього життя, так і міжнародних стосунків. Мабуть найбільше чекаємо всі ми миру, тоді й іншим проблемам автоматично увімкнеться зелене світло.

Навчальний процес на історичному факультеті вибудований так, що майбутні державотворці вміло поєднують вивчання обов’язкових навчальних дисциплін з формуванням життєвої позиції, національним і патріотичним вихованням. Цьому сприяє вміло та логічно продумана науково-навчальна та виховна робота на факультеті. Яскравий приклад – уже у листопаді вигране третє місце на Всеукраїнському турнірі істориків, досить активна участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та підготовка до Всеукраїнських предметних олімпіад. А оригінальна і емоційно насичена програма презентації першого курсу показала всім, що завершувати перший свій навчальний семестр збирається курс, який досить гарно себе зарекомендував  як у навчальних аудиторіях так і на креативному подіумі  студентського життя.

У цьому плані вибудовувалася вся навчальна, наукова і виховна робота на факультеті. Перед студентською аудиторією виступали запрошені відомі науковці України, були проведені професійно аргументовані засідання навчальних лабораторій, оригінально відзначені професійні та державні свята, професорсько-викладацький склад взяв участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових форумах у Республіці Польща, Молдові, Туреччині, Хорватії, Швейцарії, Литві та Україні. Була підготовлена низка монографій та навчальних посібників, захищено три кандидатські дисертації. Ще стільки ж чекають попереднього захисту. Це вагомий доробок всього колективу факультету до Нового року у науковій скарбниці університету напередодні його акредитації.

Деканат, студентська рада факультету щиро вітає шановану громаду істориків з передноворічними святами, Новим 2020 роком і Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам, дорогі друзі, миру і Божої благодаті, доброти і мудрості, сімейного благополуччя і душевної рівноваги.

З прийдешнім Новим Роком!

Професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання доктор історичних наук Біляєва С.О.на запрошення Ради Національних спільнот України взяла участь в урочистому засіданні, присвяченому 30-річчю руху національних спільнот України

23 грудня 2019 р. професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання доктор історичних наук Біляєва Світлана Олександрівна на запрошення Ради Національних спільнот України взяла участь в урочистому засіданні, присвяченому 30-річчю руху національних спільнот України, яке відбулося у приміщенні Комітетів Верховної Ради України. На засіданні з вітальною промовою виступив Голова Верховної Ради України з питань прав людини та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і національних відносин Лубінець Д. В.

На засіданні були присутні та виступили з промовами Голова Ради національних спільнот України Аванесян А., директор департаменту у справах релігії та національностей Мінкультури Юраш А., директор Українського інституту досліджень екстремізму, український політик, громадський діяч, народний депутат 4-х скликань Зарубинський О., директор Українського Інституту аналізу та менеджменту політики, політолог Бортник Р. перший заступник Голови Ради національних спільнот України, Голова Правління Всеукраїнської асамблеї татар Валеєв Е. та інші діячі науки, культури, керівники національних спільнот. Відбулося нагородження на честь 30 річчя Ради національних спільнот. У приміщенні готелю «Київ» відбулася презентація виставки робіт митців різних національних спільнот та концерт художніх колективів та визначних майстрів мистецтва.

81203763 652478958910616 4745849711443836928 o