изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання доктор історичних наук Біляєва С.О.на запрошення Ради Національних спільнот України взяла участь в урочистому засіданні, присвяченому 30-річчю руху національних спільнот України

23 грудня 2019 р. професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання доктор історичних наук Біляєва Світлана Олександрівна на запрошення Ради Національних спільнот України взяла участь в урочистому засіданні, присвяченому 30-річчю руху національних спільнот України, яке відбулося у приміщенні Комітетів Верховної Ради України. На засіданні з вітальною промовою виступив Голова Верховної Ради України з питань прав людини та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і національних відносин Лубінець Д. В.

На засіданні були присутні та виступили з промовами Голова Ради національних спільнот України Аванесян А., директор департаменту у справах релігії та національностей Мінкультури Юраш А., директор Українського інституту досліджень екстремізму, український політик, громадський діяч, народний депутат 4-х скликань Зарубинський О., директор Українського Інституту аналізу та менеджменту політики, політолог Бортник Р. перший заступник Голови Ради національних спільнот України, Голова Правління Всеукраїнської асамблеї татар Валеєв Е. та інші діячі науки, культури, керівники національних спільнот. Відбулося нагородження на честь 30 річчя Ради національних спільнот. У приміщенні готелю «Київ» відбулася презентація виставки робіт митців різних національних спільнот та концерт художніх колективів та визначних майстрів мистецтва.

81203763 652478958910616 4745849711443836928 o