Професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання доктор історичних наук Біляєва С.О.на запрошення Ради Національних спільнот України взяла участь в урочистому засіданні, присвяченому 30-річчю руху національних спільнот України

23 грудня 2019 р. професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання доктор історичних наук Біляєва Світлана Олександрівна на запрошення Ради Національних спільнот України взяла участь в урочистому засіданні, присвяченому 30-річчю руху національних спільнот України, яке відбулося у приміщенні Комітетів Верховної Ради України. На засіданні з вітальною промовою виступив Голова Верховної Ради України з питань прав людини та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і національних відносин Лубінець Д. В.

На засіданні були присутні та виступили з промовами Голова Ради національних спільнот України Аванесян А., директор департаменту у справах релігії та національностей Мінкультури Юраш А., директор Українського інституту досліджень екстремізму, український політик, громадський діяч, народний депутат 4-х скликань Зарубинський О., директор Українського Інституту аналізу та менеджменту політики, політолог Бортник Р. перший заступник Голови Ради національних спільнот України, Голова Правління Всеукраїнської асамблеї татар Валеєв Е. та інші діячі науки, культури, керівники національних спільнот. Відбулося нагородження на честь 30 річчя Ради національних спільнот. У приміщенні готелю «Київ» відбулася презентація виставки робіт митців різних національних спільнот та концерт художніх колективів та визначних майстрів мистецтва.

81203763 652478958910616 4745849711443836928 o