ВІДБУЛИСЯ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЙ

15 червня 2020 р.  відбулися випускний екзамен зі спеціалізації: Правознавство з МН  та випускний екзамен зі спеціалізації: Географія з МН для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» денної форм навчання. Відповідно до наказу в. о. ректора університету від 27.04.2020 № 439 о/д «Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та організацію випускної атестації 2019/2020 н.р.» робота екзаменаційних комісій була організована у дистанційному режимі.

Дистанційний зв’язок між усіма членами ЕК та здобувачами вищої освіти було організовано за допомогою платформи Google Meet. Складання випускних екзаменів проводилось у формі тестування у системі дистанційного навчання MOODLE.

зображення viber 2020 06 16 07 12 44

До складу ЕК входили: голова ЕК – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Скрипник Олена Миколаївна, заступник голови ЕК – декан факультету, кандидат філософських наук, професор, Карасевич Анатолій Олександрович, секретар ЕК – викладач кафедри історії України Дабіжа Альона Сергіївна. Членами комісії були: Возна З. О., канд. пед. наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання; Олєйнічук О. М., канд. юрд. наук, старший викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін; Браславська О. В., докт. пед. наук, професор, зав. кафедри географії та МН; Кравцова І. В., канд. географ. наук, доцент кафедри географії та МН.

зображення viber 2020 06 16 07 13 09

Усі випускники успішно справились із завданнями, складання екзаменів відбулося із дотриманням усіх вимог.